Faaliyet Alanlarımız

Ürün Kataloğu

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Endüstriyel Binalar

Endüstriyel çelik yapı, sağlamlığı, güvenilirliği, dayanıklılığı, güvenliği ve aynı zamanda yapım kolaylığı nedeniyle endüstriyel binaların tasarımı ve inşası söz konusu olduğunda en yaygın seçenektir. Kitlesel üretim için büyük tesisler gerektiren imalat, petrokimya ve diğer endüstriler için idealdir. Güvenilir bir çelik yapı şirketi olarak, benzersiz kalite ve çevre dostu ürünler sunuyoruz ve daha düşük maliyet sağlıyoruz. Mühendislik hesaplamaları, proje , imalat ve montaj olmak üzere hizmet veriyoruz. Montaj işlemi sırasında, satış sonrası servis mühendisimiz de sahada rehberlik etmek için sahadadır.

Uygulama Alanları

Çelik yapı türleri, aşağıdakiler dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hemen hemen her türlü uygulamaya uyarlanabilir:

 • 1
  Endüstriyel Hangarlar:
  Endüstriyel hangar çelik yapısı projeleriniz için küçük veya büyük olabilir. Malzemelerin tasarlanması, işlenmesi ve depolanması gibi çeşitli amaçlar için tasarlanmıştır.
 • 2
  Endüstriyel Atölyeler:
  Gereksinimlere göre endüstriyel çelik yapı atölyeleri tek açıklıklı ve çift açıklıklı yapılabilir. Malların imalatı ve onarımı gibi birçok kullanımları vardır.
 • 3
  Endüstriyel Depolar:
  Endüstriyel çelik depolar , hammaddeleri veya mamul malları depolamak için küçük veya büyük olabilir. Gereksinimlere göre doğru boyut ve özelliklerde tasarlanabilir ve inşa edilebilir.
 • 4
  Endüstriyel Proses Tesisleri:
  Bu tesisler genellikle malzemeleri işlemek için büyük ve ağır makineler içerir. Bu nedenle çelik yapılar dayanıklı, esnek, güvenilir ve uyarlanabilir olacak şekilde tasarlanmalıdır.

Projenizin gerçek ihtiyaçlarına göre çelik yapı tasarımı sağlayabilir veya sağladığınız çizimlere göre çelik yapıyı işleyebiliriz. Endüstriyel çelik yapıların tasarımı, güvenlik ve güvenilirliği sağlamak için endüstri ve ulusal standartlara uygundur. Çelik yapının yapımında genellikle çelik kirişler, kolonlar, makaslar vb. Her bina ihtiyaca göre özel olarak tasarlanabilir ve inşa edilebilir.

Endüstriyel yapısal çelik konstrüksiyon şunları sunabilir:

 • Dayanıklılık
 • Isı yalıtımı
 • Yüksek kalite
 • inşaat hızı
 • Rüzgar direnci
 • Yangına dayanıklılık

Endüstriyel tesisinizi ihtiyacınız olan doğru özelliklerle tasarlamanıza, aynı zamanda emek ve zamandan tasarruf etmenize, maliyetleri düşürmenize yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için, firmamız ile iletişime geçebilrsiniz.