Faaliyet Alanlarımız

Ürün Kataloğu

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezleri, büyük ölçekli entegre perakende alışveriş merkezi olarak faaliyet gösteren yerler olmaz üzere müşteri tarafından seçilebilir. Birçok ülkede, özellikle gelişmiş ülkelerde, ana ticari perakende organizasyonudur. Çelik yapı alışveriş merkezi binası, metal konstrüksiyon kombinasyonunu kullanan bir tür çelik yapı ticari binasıdır

Avantajları

 • 1
  Anti-sismik:
  Çoğu alışveriş binası, genellikle kafes sistemi kullanan eğimli çatılar kullanır. Kafes paneller ve alçıpan ile kapatıldıktan sonra çatı sistemi çok güçlü olacaktır. Bu tür yapı sistemi 8 derecelik depreme karşı dayanabilir ve yüksek yükleme mukavemetine sahiptir.
 • 2
  Rüzgara Karşı İyi Performans:
  Hafif, yüksek mukavemetli, iyi bütünlük, deforme olması kolay, tüm bu avantajlar hafif çelik binayı rüzgara karşı iyi performans yapar.
 • 3
  Dayanıklılık:
  Hafif çelik alışveriş binası yapının ömrünü 50 yıldan fazla kılmıştır.
 • 4
  Isı Koruma Performansı: Isı koruması:
  Yalıtım olarak sandviç panel kullanılır ve duvar gövdesinin soğuk köprüsü olgusunu etkili bir şekilde önler.
 • 5
  Sağlıklılık:
  Kuru yapı, çevreye minimum atık ve malzemelerin %100 geri dönüştürülebilir olması, tüm bu avantajları çevre koruma bilincine uygundur. Dahası, kullandığımız malzemelerin tümü insan sağlığı için iyi olan yeşil malzemelerdir.
 • 6
  Konfor:
  Çelik duvar sistemi, odanın nemini ayarlamak için solunum işlevine sahip yüksek verimli enerji tasarrufu sistemini benimser; Çatıda havalandırma fonksiyonu ile odanın havalandırılmasını ve sıcak dağılımını sağlayarak odayı daha konforlu hale getirir.
 • 7
  Termit dayanıklı:
  Çelik binalar, termit istilasına tamamen direnebilir, böylece binanın ömrünü uzatır ve onarım maliyetini düşürür.