aren grup enerji

Hakkımızda

enerji

Aren Grup

Firmamız, mühendislik, proje, imalat ve montaj hizmeti vermek üzere 2004 yılında kurulmuştur. İstenilen hizmeti, hatasız, kaliteli ve doğru zamanda yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduğu alt yapıyı, teknolojınin bütün imkanlarını kullanarak oluşturmuştur.

Sağlıklı, disiplinli ve verimli bir çalışma ortamını sağlayarak, üretimine kalite, çalışanlarına güvenilir bir iş ortamı sunmak için çalışmaktadır.

Fabrikamız, 13.000 m2 si kapalı, 3.000 m2 si açık olmak üzere toplam 13.000 m2 alana kurulmuştur. Şehir merkezine 30 km, E5 karayoluna 1 km, ve TEM e 3 km mesafededir.

Mühendislik departmanımız, her türlü çelik, makina ve mekanik sistemlerin dinamik ve statik analizlerim yapabilmektedir.

iki ana kolda hizmet vermekteyiz. Makine Mekanik ve çelik konstrüksiyon olarak. Gerekli gördüğünüz alanlarda yapılacak olan projelendirmeden tarafımızdan her hangi bir ücret talep edilmez. Çalışmalarımız, yapısal çelikler, Entegre tesisler, Fabrika binaları, Maden işletmeleri, Seramik fabrikaları, çimento fabrikaları, geri dönüşüm tesisleri ve buna benzer sanayii kuruluşlarında devam etmektedir. Bu tesislerde, Konveyör, Bunker,  Elavatör, Filtre Tozsuzlaştırma ve Silo gibi makinaların, fabrikamızda anahtar teslim yapımına devam etmekteyiz. Fabrikamızda Konveyör Rulo’su imalatını’da kendi markamız olan CEMA ROLLER adı altında yapmaktayız.

Vizyonumuz

AREN GRUP müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tüm mühendislik disiplinlerinin uyum içinde hatasız bir şekilde hazırlanmasını sağlayarak proje, tasarım ve mühendislik alanlarında en uygun ve kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında sektöründe marka yaratarak öncelikle tercih edilen bir firma olmaktır.

Proje ve Çözümlerimiz için