HAKKIMIZDA

Firmamız , mühendislik, proje, imalat ve montaj hizmeti vermek üzere 2004 yılında kurulmuştur. İstenilen hizmeti, hatasız, kaliteli ve doğru zamanda yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduğu alt yapıyı, teknojinin imkanlarını kullanarak oluşturmuştur. Sağlıklı, disiplinli ve verimli bir çalışma ortamını sağlayarak, üretimine kalite, çalışanlarına güvenilir bir iş ortamı sunmak için çalışmaktadır

Hedefimiz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda dünya da bilinen ve mal ve hizmet sunan uluslararası kabul gören bir firma olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz icraatlarımız referans olarak değerlendirilmelidir.

Firmamız kurulumunun öncesinde ve sonrasında uzun yıllar edinilen tecrübeler ışığında, müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre, çağın gerekliliklerini ve teknolojiyi yakından takip ederek ve uygulamaya çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

AREN GRUP bugüne dek firma yapısını ve ürün gamını geliştirmiş ve sürekli geliştirmekte olan yenilikçi, ileri görüşlü bir firmadır.

AREN GRUP kaliteden ve dürüst çalışma prensibinden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışma anlayışıyla örnek bir kuruluş olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

VİZYON

AREN GRUP müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tüm mühendislik disiplinlerinin uyum içinde hatasız bir şekilde hazırlanmasını sağlayarak proje, tasarım ve mühendislik alanlarında en uygun ve kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

MİSYON

Yurtiçi ve yurtdışında sektöründe marka yaratarak öncelikle tercih edilen bir firma olmaktır.

TOP